  1. L78L12CD13TR 0.70 x257
    Do sklepu »
    L78L12CD13TR
    Stabilizator napięcia 12V 0,1A SO8
    • Zgodny z RoHS
    Sklep:
    Wekton
    Producent:
    STMicroelectronics
    Obudowa:
    SO8
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -1.72%
    Min. zamówienie:
    257 szt.
  2. L78L12CD13TR 1.05
    Do sklepu »
    L78L12CD13TR
    IC: stabilizator napięcia; liniowy,nieregulowany; ...
    Sklep:
    TME
    Producent:
    STMicroelectronics
    MPN:
    L78L12CD13TR
    Obudowa:
    SO8
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -0.94%
    5+ szt.:
    0.85
    10+ szt.:
    0.75
    25+ szt.:
    0.64
    100+ szt.:
    0.53
    250+ szt.:
    0.48
    500+ szt.:
    0.46
    2500+ szt.:
    0.42
  3. L78L12CD13TR Positive voltage regulators 2.60
    L78L12CD13TR Positive voltage regulators
    The L78L series of three-terminal positive ...
    MPN:
    L78L12CD13TR
    +156%
    10+ szt.:
    0.38
    25+ szt.:
    0.32
    100+ szt.:
    0.24
    250+ szt.:
    0.21
    500+ szt.:
    0.18
    L78L12CD13TR
    IC REG LINEAR 12V 100MA 8SO