  1. LQG18HN8N2J00D 0.68
    Do sklepu »
    LQG18HN8N2J00D
    Dławik: cewka powietrzna; SMD; 0603; 8,2nH; 800mA ...
    Sklep:
    TME
    Producent:
    MURATA
    MPN:
    LQG18HN8N2J00D
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +13%
    10+ szt.:
    0.58
    100+ szt.:
    0.48
    500+ szt.:
    0.40
    1000+ szt.:
    0.37
    2000+ szt.:
    0.33
    0.32
    0.30
    0.27
  2. LQG18HN8N2J00D 0.82 x90
    Do sklepu »
    LQG18HN8N2J00D
    Dławik ceramiczny SMD 0603 8,2nH 0,8A 0,2R ±5%
    • Zgodny z RoHS
    Sklep:
    Wekton
    Producent:
    MURATA
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -0.05%
    Min. zamówienie:
    90 szt.
    100+ szt.:
    0.82
    LQG18HN8N2J00D
    Dławik: ceramiczny; SMD; 0603; 8,2nH; 800mA; 0,2Ω ...
    SŁAWMIR Electronics
    +3.06%