  1. LQM21FN220N00L 1.21 x63
    Do sklepu »
    LQM21FN220N00L
    Dławik ferrytowy SMD 0805 22uH 0,013A 0,035R ±30% ...
    • Zgodny z RoHS
    Sklep:
    Wekton
    Producent:
    MURATA
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +0.79%
    Min. zamówienie:
    63 szt.
    Do sklepu »
    LQM21FN220N00L
    Dławik: ferrytowy; SMD; 0805; 22uH; 13mA; 0,35Ω ...
    Sklep:
    SŁAWMIR Electronics
    Producent:
    MURATA
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +1.37%