  1. MCS04020C1400FE000 0.05 x10000
    Do sklepu »
    MCS04020C1400FE000
    Rezystor: thin film; SMD; 140Ω; 100mW; ±1%; 50V; ...
    Sklep:
    TME
    Producent:
    VISHAY
    MPN:
    MCS04020C1400FE000
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -0.19%