  1. MCS04020C2701FE000 0.06 x10000
    Do sklepu »
    MCS04020C2701FE000
    Rezystor: thin film; SMD; 2,7kΩ; 100mW; ±1%; 50V; ...
    MPN:
    MCS04020C2701FE000
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +1%