  1. MCS04020C5600FE000 0.05 x10000
    Do sklepu »
    MCS04020C5600FE000
    Rezystor: thin film; SMD; 560Ω; 100mW; ±1%; 50V; ...
    MPN:
    MCS04020C5600FE000
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +0.19%