  1. MFR-25FBF52-39K 0.11 x300
    Do sklepu »
    MFR-25FBF52-39K
    Rezystor metalizowany 0,25W 39k ±1% ±100ppm 2,4x6, ...
    • Zgodny z RoHS
    Sklep:
    Wekton
    Producent:
    YAGEO
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +6%
    Min. zamówienie:
    300 szt.
  2. Yageo MFR-25FBF52-39K Rezystor metalizowany 39 kΩ 0207 1 % 1 szt. 0.11
    Do sklepu »
    Yageo MFR-25FBF52-39K Rezystor metalizowany 39 kΩ 0207 1 % 1 szt.
    Rezystory metalizowane 1/4W TK50 1% 0