  1. NBC400VB4R7M8x11.5 0.44
    Do sklepu »
    NBC400VB4R7M8x11.5
    CENBC 4,7uF-400V /8x11,5/ Kondensator ...
    • Zgodny z RoHS
    Sklep:
    Ropla Elektronik
    Producent:
    SAMYOUNG ELECTRONICS
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -4.35%
    Min. zamówienie:
    200 szt.
  2. Kondensator; elektrolityczny; 4,7uF; 400V; NBC; NBC400VB4R7M 8x11.5; fi 8x11,5mm; 3,5mm; przewlekany (THT); luzem; Samyoung; RoH 0.72 x5
    Do sklepu »
    Kondensator; elektrolityczny; 4,7uF; 400V; NBC; NBC400VB4R7M 8x11.5; fi 8x11,5mm; 3,5mm; przewlekany (THT); luzem; Samyoung; RoH
    • Zgodny z RoHS
    Sklep:
    Firma Piekarz
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +6%
    Min. zamówienie:
    5 szt.
    25+ szt.:
    0.60
    50+ szt.:
    0.50
    100+ szt.:
    0.48
    500+ szt.:
    0.45
    2000+ szt.:
    0.43
  3. KE 4,7UF 400V FI 8X11,5MM KONDENSATOR 1.70
    KE 4,7UF 400V FI 8X11,5MM KONDENSATOR
    Kondensator elektrolityczny 4,7uF 400V NBC ...