    NCP1271D65R2G
    IC: PMIC; AC/DC switcher,kontroler PWM; -800÷ ...
    Sklep:
    TME
    Producent:
    onsemi
    MPN:
    NCP1271D65R2G
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +0.28%
    Min. zamówienie:
    2 500 szt.
    Do sklepu »
    NCP1271D65R2G - Elementy
    ... AC DC; NCP1271D65R2G; ON SEMICONDUCTOR ...
    Sklep:
    Maritex
    Producent:
    ON SEMICONDUCTOR
    MPN:
    NCP1271D65R2G
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -11%
    10+ szt.:
    2.35
    30+ szt.:
    1.89
    100+ szt.:
    1.59
    300+ szt.:
    1.48
    2500+ szt.:
    1.32
  3. 3.19 x10
    Do sklepu »
    Sterownik PWM NCP1271D65R2G 69 kHz, wyjścia: 1 Powierzchnia 7-pinowy onsemi 20 V SOIC
    Zasilanie dodatkowych, synchronicznych sterowników ...
    • Zgodny z RoHS
    RS Components
    onsemi
    NCP1271D65R2G
    -8%
    Min. zamówienie:
    10 szt.
    100+ szt.:
    2.75
    250+ szt.:
    2.39
    500+ szt.:
    2.09
    2.05
  4. NCP1271D65R2G 6.95
    NCP1271D65R2G
    Układ scalony PWM current mode controller 65kHz ...
    • Zgodny z RoHS
    Wekton
    +17%
    5.54
    50+ szt.:
    4.06
    Układ scalony; NCP1271D65R2G; driver; kontroler PWM; 9,1-20V; 500mA; 65kHz; 1 kanał; FLYBACK; SOIC-7; SMD; = OB5269; ONSEMI; RoH
    Elektronik
    NCP1271D65R2G-SMD8
    UKŁAD SCALONY NCP1271D65R2G SMD8/SOIC-7/ = ...
    Interchip
    +9%