    The NP23N06YDG is N-channel MOS Field Effect ...
    • Darmowa próbka
    Sklep:
    Intersil
    Producent:
    Renesas Electronics
    MPN:
    NP23N06YDG-E2-AY
    Dodany:
  2. Sample
    Do sklepu »
    Nch Power MOSFET 60V 23A 27mohm Power SON-8 5x6 for Automotive