    NTH4LN095N65S3H
    Obudowa:
    TO-247
    Dodany:
  3. NTH4LN095N65S3H 35.30
    Do sklepu »
    NTH4LN095N65S3H
    Tranzystor N-MOSFET 650V 30A 208W 0,095R TO247-4L
    • Zgodny z RoHS
    Sklep:
    Wekton
    Producent:
    onsemi
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -15%
    5+ szt.:
    27.92
    10+ szt.:
    22.98
    Do sklepu »
    NTH4LN095N65S3H
    POWER TRANSISTOR MOSFET N-CHANNEL
    Sklep:
    Elektronik-Service
    Producent:
    ON SEMICONDUCTOR - ONSEMI (ON)
    MPN:
    IMP-66195
  5. MOSFET Typ N-kanałowy 30 A TO-247 650 V Rozszerzenie 4-pinowy Otwór przelotowy 208 W onsemi 95 mΩ NTH4LN095N65S3H 49.46 x2
    MOSFET Typ N-kanałowy 30 A TO-247 650 V Rozszerzenie 4-pinowy Otwór przelotowy 208 W onsemi 95 mΩ NTH4LN095N65S3H
    Tranzystor MOSFET ON Semiconductor SUPERFET III ma ...
    • Zgodny z RoHS
    RS Components
    onsemi
    MPN:
    NTH4LN095N65S3H
    Zmiana ceny:
    +2.13%