    P4SMA200A
    Dodany:
  2. P4SMA200A DO-214AC DO-214AC 0.28
    Do sklepu »
    P4SMA200A DO-214AC DO-214AC
    P4SMA200A DO-214AC 0,4kW; 200V; jednokierunkowa
    Sklep:
    Micros
    Producent:
    LITTELFUSE
    Obudowa:
    DO-214AC
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +56%
    Do sklepu »
    P4SMA200A - Elementy
    Diody ochronne ESD / diody TVS; LITTELFUSE; ...
    Sklep:
    Maritex
    Producent:
    LITTELFUSE
    MPN:
    P4SMA200A
    Zmiana ceny:
    +242%
    10+ szt.:
    1.09
    25+ szt.:
    0.97
    100+ szt.:
    0.77
    250+ szt.:
    0.65
    500+ szt.:
    0.63
  4. Littelfuse Diody TVS DO-201 95 V P4SMA200A 1.49 x250
    Littelfuse Diody TVS DO-201 95 V P4SMA200A
    • Zgodny z RoHS
    RS Components
    MPN:
    P4SMA200A
    +3.47%