    P6SMB15A
    Dodany:
  2. P6SMB15A 15V 0.6KW TRANSIL SMD jednokierunkowa (5szt) 0.39 x5
    Do sklepu »
    P6SMB15A 15V 0.6KW TRANSIL SMD jednokierunkowa (5szt)
    DIODA TRANSIL P6SMB15A - jednokierunkowa Napięcie ...
    Sklep:
    Elbrod
    Producent:
    OEM
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -9%
    Min. zamówienie:
    5 szt.
  3. Dioda; zabezpieczająca (transil); P6SMB15A; 15V; 600W; DO214AA (SMB); powierzchniowy (SMD); jednokierunkowa; RoHS; na taśmie 0.55 x5
    Do sklepu »
    Dioda; zabezpieczająca (transil); P6SMB15A; 15V; 600W; DO214AA (SMB); powierzchniowy (SMD); jednokierunkowa; RoHS; na taśmie
    • Zgodny z RoHS
    Sklep:
    Firma Piekarz
    Obudowa:
    DO-214AA
    Min. zamówienie:
    5 szt.
    10+ szt.:
    0.26
    50+ szt.:
    0.22
    100+ szt.:
    0.21
    500+ szt.:
    0.20
    1000+ szt.:
    0.19
  4. 0.68 x5
    P6SMB15A - Elementy
    Diody TVS i ograniczniki ESD; P6SMB15A; LITTELFUSE ...
    Maritex
    Producent:
    LITTELFUSE
    MPN:
    P6SMB15A
    50+ szt.:
    0.53
    150+ szt.:
    0.44
    500+ szt.:
    0.38
    3000+ szt.:
    0.33
  5. Taiwan Semiconductor Dioda TVS P6SMB15A taśma na dużej rolce 0.73
    Taiwan Semiconductor Dioda TVS P6SMB15A taśma na dużej rolce
    Conrad Electronic
    TAIWAN SEMICONDUCTOR
    MPN:
    P6SMB15A
    GTIN13:
    Zmiana ceny:
    -28%
  6. P6SMB15A Overvoltage protection diode 0.98
    P6SMB15A Overvoltage protection diode
    Overvoltage protection diode
    reichelt elektronik
    LITTELFUSE
    P6SMB15A
    GTIN13:
    -26%
  7. P6SMB15A transil jednokierunkowy 15V / 600W; DO214AA 1.00
    P6SMB15A transil jednokierunkowy 15V / 600W; DO214AA
    Dioda zabezpieczająca transilowa jednokierunkowa ...
    BNS
    Brak danych
    Obudowa:
    DO-214AA
    P6SMB15A/TR7
    Dioda: TVS; 0,6kW; 14,3÷15,8V; 28,8A; ...
    TME
    YAGEO
    P6SMB15A/TR7
    -1.25%
    10+ szt.:
    1.05
    100+ szt.:
    0.60
    0.44
    0.39
    0.37
    0.35
    0.34
    0.33
    0.31
  9. Littelfuse Diody TVS Powierzchnia P6SMB15A 2-pinowy 1.65 x3000
    Littelfuse Diody TVS Powierzchnia P6SMB15A 2-pinowy
    • Zgodny z RoHS
    RS Components
    P6SMB15A
    +0.61%
  11. Taiwan Semiconductor P6SMB15A TVS diode Tape on Full reel Suppression Diodes 28.24
    Taiwan Semiconductor P6SMB15A TVS diode Tape on Full reel Suppression Diodes
    Taiwan Semiconductor P6SMB15A is a sophisticated ...
    Rapid Electronics
    TAIWAN SEMICONDUCTOR
    P6SMB15A
    ISBN:
    +2382%