    Czujnik indukcyjny zbliĹźeniowy PCID-15ZP /Sels/
    M30; zasięg 15mm; pnp; NO;
    Sklep:
    Bujnowicz.com
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -16%
  2. PCID15ZP Czujnik (2244) 113.16
    Do sklepu »
    PCID15ZP Czujnik (2244)
    Strefa działania 15mm, zasilanie 10-30VDC, NO, PNP ...
    Sklep:
    Comel
    Producent:
    SELS
    Dodany:
    Do sklepu »
    PCID-15ZP/PRC
    CZUJNIK INDUKCYJNY =PCID15ZP 0-15MM NO FI 30MM/ ...
    Interchip
    Zmiana ceny:
    +8%
  4. PCID-15ZP 151.79
    PCID-15ZP
    Czujnik: indukcyjny; OUT: PNP / NO; 0÷15mm; 10÷ ...
    TME
    Producent:
    SELS
    MPN:
    PCID15ZP
    +4.58%
    5+ szt.:
    142.31
    10+ szt.:
    132.81
  5. PCID-15ZP 152.52
    PCID-15ZP
    Czujnik indukcyjny M30 0-15mm PNP-NO 10-30VDC 0,2A
    • Zgodny z RoHS
    Wekton
    +5%
    5+ szt.:
    10+ szt.:
    ASP01-30B15DPA-1
    PCID-15ZP/PRC /PNP NO 10-30VDC 0,2A /0-15MM / ...
    Interchip
    +8%
  7. PCID-15ZP-K 169.00
    PCID-15ZP-K
    • Zgodny z RoHS
    Wekton
    +4.48%
    2+ szt.:
  8. Czujnik indukcyjny PNP/NO 0-15mm 10-30VDC M30 PCID15ZP 173.79
    Czujnik indukcyjny PNP/NO 0-15mm 10-30VDC M30 PCID15ZP
    Typ: Czujnik indukcyjny Konfiguracja Wyjścia: PNP ...
    TIM SA
    MPN:
    PCID15ZP
    +4.57%
    JM30L-Y15PK
    PCID-15ZP/PRC /PNP NO 15MM 10-30DC 0,2A ...
    +15%
    ELEKTRONEST
    +1.04%
  11. PCID-15ZP-K 183.16
    PCID-15ZP-K
    TME
    PCID15ZPK
    -0.06%
    PCID-15ZP
    CZUJNIK INDUKCYJNY STREFA 15MM 10-30VDC ŚREDNICA ...
    +4.49%