    PMEG3002AEL
    Dodany:
  2. Nexperia Dioda SOD-882 200 mA Powierzchnia 30 V Pojedyncza Dioda Schottky'ego 2-pinowy PMEG3002AEL,315 0.41 x20
    Do sklepu »
    Nexperia Dioda SOD-882 200 mA Powierzchnia 30 V Pojedyncza Dioda Schottky'ego 2-pinowy PMEG3002AEL,315
    Duża sprawność Bardzo małe, niskoprofilowe zestawy ...
    • Zgodny z RoHS
    Sklep:
    RS Components
    Producent:
    Nexperia
    MPN:
    PMEG3002AEL,315
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -21%
    Min. zamówienie:
    20 szt.
  3. PMEG3002AEL.315 0.50 x45
    Do sklepu »
    PMEG3002AEL.315
    Dioda prostownicza Schottky 30V 0,2A DFN1608D
    • Zgodny z RoHS
    Sklep:
    Wekton
    Producent:
    Nexperia
    Zmiana ceny:
    -1.95%