  1. TDK PXG-M15-48WS24 Przetwornica DC/DC PXG-M15-48WS24, 15 W, 5 V/DC, 625 mA, 1 szt. 299.00
    Do sklepu »
    TDK PXG-M15-48WS24 Przetwornica DC/DC PXG-M15-48WS24, 15 W, 5 V/DC, 625 mA, 1 szt.
    Seria PXG-M to konwerter DC-DC w formacie 1,6x1” z ...
    Sklep:
    Conrad Electronic
    Producent:
    TDK
    MPN:
    PXG-M15-48WS24
    GTIN13:
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -27%
  2. PXG-M15-48WS24 310.65
    Do sklepu »
    PXG-M15-48WS24
    Przetwornica: DC/DC; 15W; Uwej: 18÷75VDC; Uwyj: ...
    Sklep:
    TME
    Producent:
    TDK-Lambda
    MPN:
    PXG-M15-48WS24
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -0.17%