    RC0402FR-071M2L
    Rezystor: thick film; SMD; 0402; 1,2MΩ; ±1%; 50V; ...
    Sklep:
    TME
    Producent:
    YAGEO
    MPN:
    RC0402FR-071M2L
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -0.43%
    Min. zamówienie:
    10 000 szt.
  2. RC0402FR-071M2L 0.01 x1500
    Do sklepu »
    RC0402FR-071M2L
    Rezystor SMD 0402 0,06W 1,2M ±1% 100ppm/°C -55+ ...
    • Zgodny z RoHS
    Sklep:
    Wekton
    Producent:
    YAGEO
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +194%
    Min. zamówienie:
    1 500 szt.
    0.01
  3. Yageo RC0402FR-071M2L RC0402FR-071M2L Rezystor grubowarstwowy 1.2 MΩ SMD 0402 0.0625 W 1 % 1 szt. taśma na dużej rolce 0.01
    Do sklepu »
    Yageo RC0402FR-071M2L RC0402FR-071M2L Rezystor grubowarstwowy 1.2 MΩ SMD 0402 0.0625 W 1 % 1 szt. taśma na dużej rolce