    RC0402FR-07887RL
    Rezystor: thick film; SMD; 0402; 887Ω; ±1%; 50V; 0 ...
    Sklep:
    TME
    Producent:
    YAGEO
    MPN:
    RC0402FR-07887RL
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -0.57%
    Min. zamówienie:
    10 000 szt.
  2. Yageo RC0402FR-07887RL RC0402FR-07887RL Rezystor grubowarstwowy 887 Ω SMD 0402 0.0625 W 1 % 1 szt. taśma na dużej rolce 0.01
    Do sklepu »
    Yageo RC0402FR-07887RL RC0402FR-07887RL Rezystor grubowarstwowy 887 Ω SMD 0402 0.0625 W 1 % 1 szt. taśma na dużej rolce