  1. Yageo RC1206FR-07976RL RC1206FR-07976RL Rezystor grubowarstwowy 976 Ω SMD 1206 0.25 W 1 % 1 szt. taśma na dużej rolce 0.03
    Do sklepu »
    Yageo RC1206FR-07976RL RC1206FR-07976RL Rezystor grubowarstwowy 976 Ω SMD 1206 0.25 W 1 % 1 szt. taśma na dużej rolce
    Sklep:
    Conrad Electronic
    Producent:
    YAGEO
    MPN:
    RC1206FR-07976RL
    Dodany:
  2. RC1206FR-07976RL 0.04 x1924
    Do sklepu »
    RC1206FR-07976RL
    Rezystor SMD 1206 0,25W 976R ±1% ±100ppm/°C -55+ ...
    • Zgodny z RoHS
    Sklep:
    Wekton
    Producent:
    YAGEO
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -2.31%
    Min. zamówienie:
    1 924 szt.
    5000+ szt.:
    0.04
  3. RC1206FR-07976RL 0.43
    RC1206FR-07976RL
    Rezystor: thick film; SMD; 1206; 976Ω; 0,25W; ±1 ...
    TME
    MPN:
    RC1206FR-07976RL
    Zmiana ceny:
    +2.38%
    10+ szt.:
    0.07
    50+ szt.:
    0.06
    100+ szt.:
    0.05
    500+ szt.:
    0.04
    0.03
    0.03
    RC1206FR-07976RL
    SŁAWMIR Electronics
    +6%