  1. RCA04025K62FKED 0.04 x20000
    Do sklepu »
    RCA04025K62FKED
    Rezystor: thick film; 0402; 5,62kΩ; 63mW; ±1%; 50V ...
    Sklep:
    TME
    Producent:
    VISHAY
    MPN:
    RCA04025K62FKED
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +0.11%