  1. RL1206FR-070R033L 0.05
    Do sklepu »
    RL1206FR-070R033L
    CR 1206 33mΩ 1% 1/4W Rezystor metalizowany SMD ...
    • Zgodny z RoHS
    Sklep:
    Ropla Elektronik
    Producent:
    YAGEO
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -17%
    Min. zamówienie:
    5 000 szt.
  2. RL1206FR-070R033L 0.55 x50
    Do sklepu »
    RL1206FR-070R033L
    Rezystor SMD 1206 0,25W 0,033R ±1% 1200ppm/°C -55 ...
    • Zgodny z RoHS
    Sklep:
    Wekton
    Producent:
    YAGEO
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +6%