  1. RPY-1.5Q-CT 31.93
    Do sklepu »
    RPY-1.5Q-CT
    Przetwornica: DC/DC; Uwej: 4÷36VDC; Uwyj: 800mVDC ...
    Sklep:
    TME
    Producent:
    RECOM
    MPN:
    RPY-1.5Q-CT
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -0.19%
    30+ szt.:
    29.80
    50+ szt.:
    28.97
  2. RECOM RPY-1.5Q-CT Przetwornica DC/DC RPY-1.5Q-CT, 7.5 W, 5 V, 1.5 A, 1 szt. 45.09
    Do sklepu »
    RECOM RPY-1.5Q-CT Przetwornica DC/DC RPY-1.5Q-CT, 7.5 W, 5 V, 1.5 A, 1 szt.
    Sklep:
    Conrad Electronic
    Producent:
    RECOM
    MPN:
    RPY-1.5Q-CT
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +16%