  1. RSDW20UW-05 - Przetwornice DC/DC 0.01
    Do sklepu »
    RSDW20UW-05 - Przetwornice DC/DC
    Przetwornica DC/DC; 20W; 5V; 8.5-160V; 4000mA
    Sklep:
    Maritex
    MPN:
    RSDW20UW-05
    Dodany:
  3. RSDW20UW-05 268.03
    Do sklepu »
    RSDW20UW-05
    Przetwornica: DC/DC; 20W; Uwej: 8,5÷160VDC; Uwyj ...
    Sklep:
    TME
    MPN:
    RSDW20UW-05
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -1.13%
    5+ szt.:
    251.81
    10+ szt.:
    243.66
    20+ szt.:
  4. MEAN WELL RSDW20UW-05 Przetwornica DC/DC, do PCB, 20 W, 4 A, 1 szt. 299.00
    MEAN WELL RSDW20UW-05 Przetwornica DC/DC, do PCB, 20 W, 4 A, 1 szt.
    Conrad Electronic
    RSDW20UW-05
    GTIN13:
    Zmiana ceny:
    -9%