  1. SLD150-24VFD-EU1 LED power supply unit, 150 W, 24 V, 6.25 A, DALI 2, CV 383.39
    Do sklepu »
    SLD150-24VFD-EU1 LED power supply unit, 150 W, 24 V, 6.25 A, DALI 2, CV
    This type of power supply is a stabilised power ...
    Sklep:
    reichelt elektronik
    Producent:
    SELF
    MPN:
    SLD150-24VFD-EU1
    GTIN13:
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -5%