  1. SLD200-24VFD-EU1 LED power supply unit, 200 W, 24 V, 8.33 A, DALI 2, CV 406.13
    Do sklepu »
    SLD200-24VFD-EU1 LED power supply unit, 200 W, 24 V, 8.33 A, DALI 2, CV
    This type of power supply is a stabilised power ...
    Sklep:
    reichelt elektronik
    Producent:
    SELF
    MPN:
    SLD200-24VFD-EU1
    GTIN13:
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -5%