  1. SMM02040C3650FB300 0.12 x3000
    Do sklepu »
    SMM02040C3650FB300
    Rezystor: metal film; SMD; 365Ω; 400mW; ±1%; 200V ...
    Sklep:
    TME
    Producent:
    VISHAY
    MPN:
    SMM02040C3650FB300
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +29%