  1. STP13N60M2 STMicroelectronics TO-251 2.53
    Do sklepu »
    STP13N60M2 STMicroelectronics TO-251
    Trans MOSFET N-CH 600V 12A 3-Pin(3+Tab) TO-220 ...
    Obudowa:
    TO-251
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -1.17%
  2. STP13N60M2 5.06 x21
    Do sklepu »
    STP13N60M2
    Tranzystor N-MOSFET 650V 11A 110W 0,035R TO220
    Obudowa:
    TO-220
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +10%
    Min. zamówienie:
    21 szt.
    25+ szt.:
    4.86
    STP13N60M2 TO220 0,35R
    Gembara
    TO-220
    STP13N60M2 TO220 Tranzystor NMOSFET 600V 13A 0,35R
    Gembara
  5. STP13N60M2 N-channel 600 V, 350 mOhm typ., 11 A MDmesh M2 Power MOSFET in a TO-220 package 9.06
    STP13N60M2 N-channel 600 V, 350 mOhm typ., 11 A MDmesh M2 Power MOSFET in a TO-220 package
    This device is an N-channel Power MOSFET developed ...
    STMicroelectronics
    MPN:
    STP13N60M2
    +2.29%
    10+ szt.:
    1.20
    100+ szt.:
    0.96
    500+ szt.:
    0.78
  6. STP13N60M2 9.20
    STP13N60M2
    Tranzystor: N-MOSFET; MDmesh™ M2; unipolarny; 600V ...
    TME
    MPN:
    STP13N60M2
    -0.22%
    10+ szt.:
    5.91
    25+ szt.:
    5.12
    50+ szt.:
    4.63
    100+ szt.:
    4.20
    500+ szt.:
    3.43
    1000+ szt.:
    3.17
    2000+ szt.:
    3.03
    2.90
    STP13N60M2
    POWER TRANSISTOR MOSFET N-CHANNEL 600V 11A TO220