  1. T350B225K025AT 7.23 x1000
    Do sklepu »
    T350B225K025AT
    Kondensator: tantalowy; 2,2uF; 25VDC; THT; ±10%; - ...
    Sklep:
    TME
    Producent:
    Kemet
    MPN:
    T350B225K025AT
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +0.68%
    Min. zamówienie:
    1 000 szt.
  3. T350B225K025AT 16.24 x3
    Do sklepu »
    T350B225K025AT
    Kondensator tantalowy 2,2uF 25V ±10% 125°C THT 2, ...
    • Zgodny z RoHS
    Sklep:
    Wekton
    Producent:
    Kemet
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -11%
    Min. zamówienie:
    3 szt.
  4. Kondensator tantalowy Kemet T350B225K025AT, RM 2,54 mm, 2,2 uF, 25 V, + 10 16.29
    Kondensator tantalowy Kemet T350B225K025AT, RM 2,54 mm, 2,2 uF, 25 V, + 10
    Kemet T350B225K025AT
    Conrad Electronic
    MPN:
    T350B225K025AT
    GTIN13:
    +15%