  1. T491C106K010AT 0.87 x86
    Do sklepu »
    T491C106K010AT
    Kondensator tantalowy SMD-C 10uF 10V ±10% -55+125° ...
    • Zgodny z RoHS
    Sklep:
    Wekton
    Producent:
    Kemet
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +0.28%
    Min. zamówienie:
    86 szt.
  2. T491C106K010AT 3.48
    Do sklepu »
    T491C106K010AT
    Kondensator: tantalowy; 10uF; 10VDC; SMD; C; 2312 ...
    Sklep:
    TME
    Producent:
    Kemet
    MPN:
    T491C106K010AT
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +0.58%
    10+ szt.:
    1.69
    50+ szt.:
    1.44
    100+ szt.:
    1.34
    500+ szt.:
    1.12
    1000+ szt.:
    1.04
    1500+ szt.:
    0.99
    0.92
    0.84
    0.73
    T491C106K010AT
    Kondensator: tantalowy; 10uF; 10VDC; SMD; Obud: C ...
    SŁAWMIR Electronics
    +0.38%