  1. T491C106K016AT SMD Tantalum, 10µF, 10%, 16V, Case C, 125°C 1.32
    Do sklepu »
    T491C106K016AT SMD Tantalum, 10µF, 10%, 16V, Case C, 125°C
    - EIA standard 535 BAAC
    Sklep:
    reichelt elektronik
    MPN:
    T491C106K016AT
    GTIN13:
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +19%
  2. T491C106K016AT 1.55
    Do sklepu »
    T491C106K016AT
    Kondensator tantalowy SMD-C 10uF 16V ±10% -55+125° ...
    Zmiana ceny:
    +24%
    25+ szt.:
    1.14
    50+ szt.:
    1.00
  3. Talantum capacitor, SMD, C, 10 µF, 16 V, ±10 %, T491C106K016AT 1.88
    Talantum capacitor, SMD, C, 10 µF, 16 V, ±10 %, T491C106K016AT
    Bürklin Elektronik
    MPN:
    T491C106K016AT
    -31%
    10+ szt.:
    0.31
    100+ szt.:
    0.27
    500+ szt.:
    0.23
    1000+ szt.:
    0.21
  4. T491C106K016AT 2.17
    T491C106K016AT
    Kondensator: tantalowy; 10uF; 16VDC; SMD; C; 2312 ...
    TME
    T491C106K016AT
    +0.93%
    10+ szt.:
    1.54
    100+ szt.:
    1.13
    500+ szt.:
    0.88
    1000+ szt.:
    0.85
    T491C106K016AT
    Kondensator: tantalowy; 10uF; 16VDC; SMD; Obud: C ...
    SŁAWMIR Electronics
    -0.62%