  1. T491C475K025AT 1.10 x68
    Do sklepu »
    T491C475K025AT
    Kondensator tantalowy SMD-C 4,7uF 25V ±10% -55+125 ...
    Zmiana ceny:
    +0.12%
    Min. zamówienie:
    68 szt.
    100+ szt.:
    1.10
  2. T491C475K025AT SMD Tantalum, 4.7µF, 10%, 25V, Case C, 125°C 1.45
    Do sklepu »
    T491C475K025AT SMD Tantalum, 4.7µF, 10%, 25V, Case C, 125°C
    - EIA standard 535 BAAC
    Sklep:
    reichelt elektronik
    MPN:
    T491C475K025AT
    GTIN13:
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +17%
    T491C475K025AT - Elementy
    Kondensatory tantalowe – suche SMD; KEMET; ...
    Maritex
    MPN:
    T491C475K025AT
    10+ szt.:
    1.33
    50+ szt.:
    1.07
    100+ szt.:
    0.97
    500+ szt.:
    0.83
    1000+ szt.:
    0.79
  4. T491C475K025AT 2.99
    T491C475K025AT
    Kondensator: tantalowy; 4,7uF; 25VDC; SMD; C; 2312 ...
    TME
    T491C475K025AT
    +12%
    10+ szt.:
    1.49
    50+ szt.:
    1.19
    1.09
    500+ szt.:
    0.93
    1000+ szt.:
    0.89
    T491C475K025AT
    Kondensator: tantalowy; 4,7uF; 25VDC; SMD; Obud: C ...
    SŁAWMIR Electronics
    +0.67%