  1. T491D226K016AT 1.55 x48
    Do sklepu »
    T491D226K016AT
    Kondensator tantalowy SMD-D 22uF 16V ±10% -55+125° ...
    • Zgodny z RoHS
    Sklep:
    Wekton
    Producent:
    Kemet
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +0.16%
    Min. zamówienie:
    48 szt.
    50+ szt.:
    1.55
    Do sklepu »
    T491D226K016AT - Elementy
    Kondensatory tantalowe; T491D226K016AT; KEMET; 7.3 ...
    Sklep:
    Maritex
    MPN:
    T491D226K016AT
    Dodany:
  3. T491D226K016AT SMD-Tantalum, 22µF, 16V, 125°C 2.35
    T491D226K016AT SMD-Tantalum, 22µF, 16V, 125°C
    - EIA standard 535 BAAC
    reichelt elektronik
    MPN:
    T491D226K016AT
    GTIN13:
    Zmiana ceny:
    +20%
  4. Talantum capacitor, SMD, D, 22 µF, 16 V, ±10 %, T491D226K016AT 3.28
    Talantum capacitor, SMD, D, 22 µF, 16 V, ±10 %, T491D226K016AT
    Bürklin Elektronik
    T491D226K016AT
    -27%
    10+ szt.:
    0.55
    100+ szt.:
    0.48
    500+ szt.:
    0.40
    1000+ szt.:
    0.37
  5. T491D226K016AT 3.94
    T491D226K016AT
    Kondensator: tantalowy; 22uF; 16VDC; SMD; D; 2917 ...
    TME
    T491D226K016AT
    +0.77%
    10+ szt.:
    3.25
    50+ szt.:
    2.62
    100+ szt.:
    2.40
    250+ szt.:
    2.17
    500+ szt.:
    2.03
    1000+ szt.:
    1.92
    1.86
    1.83
    1.73
    T491D226K016AT
    Kondensator: tantalowy; 22uF; 16VDC; SMD; Obud: D ...
    SŁAWMIR Electronics
    +0.34%