  1. TAJC686K010RNJ SMD Tantalum, 68 µF, 10%, 10V, Case C, 125°C 1.28
    Do sklepu »
    TAJC686K010RNJ SMD Tantalum, 68 µF, 10%, 10V, Case C, 125°C
    Tantal, TAJ Serie The high capacity in a small ...
    Sklep:
    reichelt elektronik
    Producent:
    KYOCERA AVX
    MPN:
    TAJC686K010RNJ
    GTIN13:
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +20%
    Do sklepu »
    TAJC686K010RNJ - Elementy
    Kondensatory tantalowe; TAJC686K010RNJ; AVX; 6 mm ...