  1. TAP156K016SCS 3.74 x20
    Do sklepu »
    TAP156K016SCS
    Kondensator tantalowy 15uF 16V ±10% THT RM: 2,5mm
    • Zgodny z RoHS
    Sklep:
    Wekton
    Producent:
    KYOCERA AVX
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +0.39%
    Min. zamówienie:
    20 szt.
  2. TAP156K016SCS 4.23
    Do sklepu »
    TAP156K016SCS
    Kondensator: tantalowy; 15uF; 16VDC; THT; ±10%; - ...
    Sklep:
    TME
    Producent:
    KYOCERA AVX
    MPN:
    TAP156K016SCS
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -0.24%
    5+ szt.:
    3.30
    10+ szt.:
    3.14
    TAP156K016SCS
    SŁAWMIR Electronics
    +0.31%