  1. DC converter, 9-36 VDC, 10 W, 1 output, 3.3 VDC, 87 % efficiency, TMR 12-2410WI 165.82
    Do sklepu »
    DC converter, 9-36 VDC, 10 W, 1 output, 3.3 VDC, 87 % efficiency, TMR 12-2410WI
    Sklep:
    Bürklin Elektronik
    Producent:
    TRACO POWER
    MPN:
    TMR 12-2410WI
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +0.03%
    10+ szt.:
    34.99
  2. Przetwornica DC/DC TracoPower TMR 12-2410WI 3.3 V/DC 3.0 A 12 W 189.00
    Do sklepu »
    Przetwornica DC/DC TracoPower TMR 12-2410WI 3.3 V/DC 3.0 A 12 W
    Seria TMR 12WI oferuje izolowane przetwornice DC/ ...
    Sklep:
    Conrad Electronic
    Producent:
    TracoPower
    MPN:
    TMR 12-2410WI
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -10%