    TPP1000, TPP0500B i TPP0250 to uniwersalne sondy o ...
    Sklep:
    Conrad Electronic
    Producent:
    Tektronix
    MPN:
    TPP0250
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +0.36%
    Do sklepu »
    Sonda do oscyloskopu Napięcie TPP0 500 MHz Tektronix 10:1 Zacisk hakowy l. sond: 1 TPP0500B
    Pasywna sonda napięciowa Tektronix ma wysoką ...
    • Zgodny z RoHS
    Sklep:
    RS Components
    Producent:
    Tektronix
    MPN:
    TPP0500B
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +1%
  3. Sonda różnicowa - zestaw Tektronix TPP0500B 4499.00
    Do sklepu »
    Sonda różnicowa - zestaw Tektronix TPP0500B
    Conrad Electronic
    TPP0500B
    -10%
  4. Sonda różnicowa - zestaw Tektronix TPP1000 7029.00
    Sonda różnicowa - zestaw Tektronix TPP1000
    TPP1000
    +1.44%
  5. Tektronix MSO44B 4-BW-350 Mixed Signal Oscilloscope 4 FlexChannels 350MHz Ex 3yr 40918.80
    Tektronix MSO44B 4-BW-350 Mixed Signal Oscilloscope 4 FlexChannels 350MHz Ex 3yr
    This MSO44B 4-BW-350 4 Series B Mixed Signal ...
    Rapid Electronics
    MSO44B 4-BW-350 MSO44B R3
    -4.35%
  6. Tektronix MSO46B 4-BW-200 Mixed Signal Oscilloscope 6 FlexChannels 200MHz 47640.33
    Tektronix MSO46B 4-BW-200 Mixed Signal Oscilloscope 6 FlexChannels 200MHz
    This Tektronix MSO46B 4-BW-200 4 Series B Mixed ...
    Rapid Electronics
    MSO46B 4-BW-200
    -25%
  7. Tektronix MSO44B 4-BW-200 Mixed Signal Oscilloscope 4 FlexChannels 200MHz 54864.27
    Tektronix MSO44B 4-BW-200 Mixed Signal Oscilloscope 4 FlexChannels 200MHz
    This Tektronix MSO44B 4-BW-200 4 Series B Mixed ...
    MSO44B 4-BW-200
    +2.91%
  8. Tektronix MSO44B 4-BW-350 Mixed Signal Oscilloscope 4 FlexChannels 350MHz 85648.01
    Tektronix MSO44B 4-BW-350 Mixed Signal Oscilloscope 4 FlexChannels 350MHz
    This Tektronix MSO44B 4-BW-350 4 Series B Mixed ...
    MSO44B 4-BW-350
    +2.22%
  9. Tektronix MSO46B 4-BW-350 Mixed Signal Oscilloscope 6 FlexChannels 350MHz 104267.21
    Tektronix MSO46B 4-BW-350 Mixed Signal Oscilloscope 6 FlexChannels 350MHz
    This Tektronix MSO46B 4-BW-350 4 Series B Mixed ...
    MSO46B 4-BW-350
    +3.07%
  10. Tektronix MSO44B 4-BW-500 Mixed Signal Oscilloscope 4 FlexChannels 500MHz 112335.53
    Tektronix MSO44B 4-BW-500 Mixed Signal Oscilloscope 4 FlexChannels 500MHz
    MSO44B 4-BW-500
    +2.26%
  11. Tektronix MSO46B 4-BW-500 Mixed Signal Oscilloscope 6 FlexChannels 500MHz 135919.85
    Tektronix MSO46B 4-BW-500 Mixed Signal Oscilloscope 6 FlexChannels 500MHz
    MSO46B 4-BW-500
    +2.34%
  12. Tektronix MSO44B 4-BW-1000 Mixed Signal Oscilloscope 4 FlexChannels 1GHz 135919.85
    Tektronix MSO44B 4-BW-1000 Mixed Signal Oscilloscope 4 FlexChannels 1GHz
    MSO44B 4-BW-1000
    +2.34%
  13. Tektronix MSO46B 4-BW-1000 Mixed Signal Oscilloscope 6 FlexChannels 1GHz 166331.21
    Tektronix MSO46B 4-BW-1000 Mixed Signal Oscilloscope 6 FlexChannels 1GHz
    MSO46B 4-BW-1000
    +2.68%
  14. Tektronix MSO44B 4-BW-1500 Mixed Signal Oscilloscope 4 FlexChannels 1.5GHz 173158.25
    Tektronix MSO44B 4-BW-1500 Mixed Signal Oscilloscope 4 FlexChannels 1.5GHz
    MSO44B 4-BW-1500
    +2.57%
  15. Tektronix MSO46B 4-BW-1500 Mixed Signal Oscilloscope 6 FlexChannels 1.5GHz 202948.97
    Tektronix MSO46B 4-BW-1500 Mixed Signal Oscilloscope 6 FlexChannels 1.5GHz
    MSO46B 4-BW-1500
    +2.51%