  1. P TQ2-L2-12V P TQ2-L2-12V 7.06
    Do sklepu »
    P TQ2-L2-12V P TQ2-L2-12V
    1A; 12V, 2 st. Przełączne; moc cewki 140mW; 14,0 x ...
    Sklep:
    Micros
    Producent:
    PANASONIC
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -14%
  2. Przekaźnik; bistabilny; TQ2-L2-12V; 12V; DC; 2 styki przełączne; 2 cewki; 0,5A; 125V AC; 1A; 30V DC; do druku (PCB); Panasonic N 9.04
    Do sklepu »
    Przekaźnik; bistabilny; TQ2-L2-12V; 12V; DC; 2 styki przełączne; 2 cewki; 0,5A; 125V AC; 1A; 30V DC; do druku (PCB); Panasonic N
    • Zgodny z RoHS
    Sklep:
    Firma Piekarz
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -11%
    2+ szt.:
    7.23
    4+ szt.:
    5.78
    10+ szt.:
    5.50
    50+ szt.:
    5.23
    100+ szt.:
    4.95
    Przekaźnik; bistabilny; TQ2-L2-12V; 12V DC; DPDT 2 styki przełączne; 2 cewki; 0,5A/125V; na PCB; PANASONIC; 02599; RoHS
    Elektronik
    -2.04%
  5. TQ2-L2-12V 14.90
    TQ2-L2-12V
    Przekaźnik bistabilny DPDT 1A 30VDC Cewka 2x 12VDC ...
    • Zgodny z RoHS
    Wekton
    Producent:
    PANASONIC
    +15%
    5+ szt.:
    12.92
    25+ szt.:
    10.70
  6. TQ2-L2-12V 16.74
    TQ2-L2-12V
    Przekaźnik: elektromagnetyczny; DPDT; Ucewki: ...
    TME
    MPN:
    TQ2-L2-12V
    +0.3%
    5+ szt.:
    25+ szt.:
    100+ szt.:
    500+ szt.:
    PrzekaĹşnik TQ2-L2-12V /NAiS/ (=PK-12) bistabilny
    Bujnowicz.com
    -16%
  8. PRZEKAŹNIK TQ2-L2-12V 12V 2A BISTABILNY RoHS 20.39
    PRZEKAŹNIK TQ2-L2-12V 12V 2A BISTABILNY RoHS
    AET
  9. Panasonic TQ2-L2-12V Przekaźnik SMT 12 V/DC 2 A 2 zestyki przełączne 1 szt. 21.29
    Panasonic TQ2-L2-12V Przekaźnik SMT 12 V/DC 2 A 2 zestyki przełączne 1 szt.
    Panasonic TQ2-L2-12V
    Conrad Electronic
    MPN:
    TQ2-L2-12V
    GTIN13:
    +12%
    TQ2-L2-12V
    SŁAWMIR Electronics
    +0.38%
    TQ2-L2-12V
    RELAY PCB DPCO PANASONIC EW MADE IN GERMANY
    Dönberg
  14. Panasonic TQ2-L2-12V 1A 12VDC DPDT 2 Coil Latching PCB Signal Relay Low Profile 58.75
    Panasonic TQ2-L2-12V 1A 12VDC DPDT 2 Coil Latching PCB Signal Relay Low Profile
    A 1A 12V DC relay from the TQ series. Features a ...