  1. TS5204CX33-RFG 1.45 x56
    Do sklepu »
    TS5204CX33-RFG
    Stabilizator napięcia LDO 3,3V 0,08A SOT23
    • Zgodny z RoHS
    Sklep:
    Wekton
    Producent:
    TAIWAN SEMICONDUCTOR
    Obudowa:
    SOT23-3
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -0.17%
    Min. zamówienie:
    56 szt.
    250+ szt.:
    1.34
    500+ szt.:
    1.32
  2. TS5204CX33 RFG Ultra LDO fixed voltage regulator 3.3 Vout, 80 mA, SOT-23 1.75
    Do sklepu »
    TS5204CX33 RFG Ultra LDO fixed voltage regulator 3.3 Vout, 80 mA, SOT-23
    TS5204 80mA Low Noise Ultra Low Dropout Voltage ...
    Sklep:
    reichelt elektronik
    Producent:
    TAIWAN-SEMICONDUCTOR
    MPN:
    TS5204CX33 RFG
    Obudowa:
    SOT23-3
    GTIN13:
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -4.65%
  3. TS5204CX33-RFG 3.95
    TS5204CX33-RFG
    IC: stabilizator napięcia; LDO,liniowy, ...
    TME
    MPN:
    TS5204CX33 RFG
    -0.25%