    TZMC10GS08 VISH 0434 MMELF_LF
    Sklep:
    SŁAWMIR Electronics
    Producent:
    VISHAY
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -57%
    Do sklepu »
    TZMC10GS08 VISH 06+ MMELF_LF
    Sklep:
    SŁAWMIR Electronics
    Producent:
    VISHAY
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -57%
    Do sklepu »
    TZMC10GS08 VISH 99+ MMELF
    -57%
  5. TZMC10 SOD80 VISHAY SOD80 0.08
    TZMC10 SOD80 VISHAY SOD80
    ... odpowiednik: ZMM; BZV55; TZMC10GS08; TZMC10-GS08;
    Micros
    Obudowa:
    SOD80
  6. TZMC10GS08 0.10 x707
    TZMC10GS08
    Dioda Zenera 10V 0,5W SOD80
    • Zgodny z RoHS
    Wekton
    Obudowa:
    SOD80
    -0.28%
    Min. zamówienie:
    707 szt.
    7500+ szt.:
    0.10
    15000+ szt.:
    0.10
  7. GENERAL SEMICONDUCTOR Dioda Zenera TZMC10GS08 taśma na dużej rolce 0.10
    GENERAL SEMICONDUCTOR Dioda Zenera TZMC10GS08 taśma na dużej rolce
    Conrad Electronic
    GENERAL SEMICONDUCTOR
    MPN:
    TZMC10GS08
  8. TZMC10-GS08 Zener diode, 10 V, 0.5 W, 5%, SOD-80 (minimelf), VE=2.5K 0.17
    TZMC10-GS08 Zener diode, 10 V, 0.5 W, 5%, SOD-80 (minimelf), VE=2.5K
    TZMC-Series Small Signal Zener Diodes 0,5W 5% ...
    reichelt elektronik
    MPN:
    TZMC10-GS08
    GTIN13:
    -20%
  9. Vishay Dioda Zenera TZMC10GS08 Typ obudowy półprzewodnika SOD-80 MiniMELF Napięcie Zenera 10 V Moc (maks) P(TOT) 500 mW 0.17
    Vishay Dioda Zenera TZMC10GS08 Typ obudowy półprzewodnika SOD-80 MiniMELF Napięcie Zenera 10 V Moc (maks) P(TOT) 500 mW
    Vishay TZMC10GS08
    Conrad Electronic
    TZMC10GS08
    GTIN13:
    TZMC10GS08 10V 0,5W Dioda Zenera SMD
    SklepElektroniczny.com
    TZMC10GS08 - Elementy
    Diody Zenera; VISHAY; TZMC10GS08; 2; 10 V; 100 nA ...
    Maritex
    TZMC10GS08
    5+ szt.:
    0.46
    10+ szt.:
    0.35
    100+ szt.:
    0.23
    0.20
    0.18
  12. TZMC10GS08 0.59
    TZMC10GS08
    Dioda: Zenera; 0,5W; 10V; SMD; rolka 7 cali; ...
    TME
    TZMC10GS08
    MiniMELF
    +37%
    5+ szt.:
    0.52
    10+ szt.:
    0.39
    100+ szt.:
    0.26
    0.22
    0.20
    TZMC10GS08
    Dioda: Zenera; 0,5W; 10V; SMD; rolka,taśma; ...
    MiniMELF
    +38%
  15. GENERAL SEMICONDUCTOR TZMC10GS08 Zener diode Tape on Full reel 25.08
    GENERAL SEMICONDUCTOR TZMC10GS08 Zener diode Tape on Full reel
    ... voltage levels. The TZMC10GS08 is available in ...
    Rapid Electronics
    GENERAL SEMICONDUCTOR
    TZMC10GS08
    ISBN:
    +24150%