  6. UA78L12ACPK 0.87 x100
    Do sklepu »
    UA78L12ACPK
    Stabilizator napięcia 12V 0,1A SOT89
    • Zgodny z RoHS
    Sklep:
    Wekton
    Producent:
    TEXAS INSTRUMENTS
    Obudowa:
    SOT89-3
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -0.39%
    Min. zamówienie:
    100 szt.
  7. UA78L12ACPK 1.07
    Do sklepu »
    UA78L12ACPK
    Stabilizator napięcia; liniowy; nieregulowany; ...
    Sklep:
    Maritex
    Producent:
    TEXAS INSTRUMENTS
    MPN:
    UA78L12ACPK
    Dodany:
    5+ szt.:
    0.92
    10+ szt.:
    0.82
    25+ szt.:
    0.71
    100+ szt.:
    0.60
    250+ szt.:
    0.55
    500+ szt.:
    0.54
  8. UA78L12ACPK 1.20
    UA78L12ACPK
    IC: stabilizator napięcia; liniowy,nieregulowany; ...
    TME
    MPN:
    UA78L12ACPK
    Zmiana ceny:
    +0.84%
    5+ szt.:
    1.03
    10+ szt.:
    0.92
    25+ szt.:
    0.80
    0.67
    250+ szt.:
    0.61
    500+ szt.:
    0.60
    UA78L12ACPK
    Stabilizator napięcia; nieregulowany; 12V; 0,1A; ...
    SŁAWMIR Electronics
    Obudowa:
    SOT89-3
    +1.09%