  1. Kondensator 220 μF 35 V dc Montaż powierzchniowy Nichicon Lutowie UWT1V221MNL1GS 1.23 x10
    Do sklepu »
    Kondensator 220 μF 35 V dc Montaż powierzchniowy Nichicon Lutowie UWT1V221MNL1GS
    WT kondensatorów elektrolitycznych z aluminium Typ ...
    • Zgodny z RoHS
    Sklep:
    RS Components
    Producent:
    NICHICON
    MPN:
    UWT1V221MNL1GS
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -21%
    Min. zamówienie:
    10 szt.
    50+ szt.:
    1.08
    200+ szt.:
    0.84
  2. UWT1V221MNL1GS 2.35
    Do sklepu »
    UWT1V221MNL1GS
    Kondensator: elektrolityczny; SMD; 220uF; 35VDC; Ø ...
    Sklep:
    TME
    Producent:
    NICHICON
    MPN:
    UWT1V221MNL1GS
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +0.43%
    10+ szt.:
    1.09
    100+ szt.:
    0.79
    200+ szt.:
    0.73
    500+ szt.:
    0.70
  3. UWT1V221MNL1GS 2.81 x27
    UWT1V221MNL1GS
    Kondensator elektrolit SMD 220uF 35V 105°C 8x10mm
    • Zgodny z RoHS
    Wekton
    -0.43%