  1. VJ20M00400KBA 2.74 x15
    Do sklepu »
    VJ20M00400KBA
    Warystor SMD 1206 56VDC 40VAC 1A/200A 0,7J 180pF
    • Zgodny z RoHS
    Sklep:
    Wekton
    Producent:
    KYOCERA AVX
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +3.08%