  1. WSR2R0100FEA 2.71 x31
    Do sklepu »
    WSR2R0100FEA
    Rezystor SMD 4527 2W 0,01R ±5% ±75ppm/°C -65+275° ...
    • Zgodny z RoHS
    Sklep:
    Wekton
    Producent:
    VISHAY
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -4.84%
    Min. zamówienie:
    31 szt.
    100+ szt.:
    2.45
    200+ szt.:
    2.40
  2. WSR2R0100FEA 2.98
    Do sklepu »
    WSR2R0100FEA
    Rezystor: thin film (Nichrome); SMD; 4527; 10m ...
    Sklep:
    TME
    Producent:
    VISHAY
    MPN:
    WSR2R0100FEA
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -0.33%
    100+ szt.:
    2.59
    250+ szt.:
    2.28
    500+ szt.:
    2.05
    1000+ szt.:
    2.03
  3. Resistor, metal strip, SMD 4527, 10 mΩ, 2 W, ±1 %, WSR2R0100FEA 3.40 x10
    Resistor, metal strip, SMD 4527, 10 mΩ, 2 W, ±1 %, WSR2R0100FEA
    Bürklin Elektronik
    MPN:
    WSR2R0100FEA
    +12%
    Min. zamówienie:
    10 szt.
    50+ szt.:
    0.70
    Rezystor; 10mOhm; 2W; thin film (Nichrome); 1%; 4527; SMD; 4527; 0R01, 0,01Ohm; WSR2R0100FEA; VISHAY; RoHS
    Elektronik
    -62%
    WSR2R0100FEA
    SŁAWMIR Electronics
    +0.41%