  1. BT138-800E c TO-220 0.96
    Do sklepu »
    BT138-800E c TO-220
    Triak; It=12A; Vdrm=800V; Igt=25mA BT138-800E-LGE ...
    Sklep:
    Micros
    Producent:
    LGE
    Obudowa:
    TO-220
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -20%
  2. BT138-800E TO-252 1.08
    Do sklepu »
    BT138-800E TO-252
    Triak; It=12A; Vdrm=800V; Igt=50mA; Odpowiednik: ...
    Sklep:
    Micros
    Producent:
    XCH
    Obudowa:
    TO-252
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +157%
  3. BT138-800E JSMICRO TO-220 1.09
    BT138-800E JSMICRO TO-220
    It=12A; Vdrm=800V; Igt=35mA; Odpowiednik: BT138- ...
    JSMSEMI
    TO-220
    -8%
  4. BT138-800E OTOMO TO-220 1.09
    BT138-800E OTOMO TO-220
    It=12A; Vdrm=800V; Igt=30mA; Odpowiednik: BT138- ...
    OTOMO
  5. BT138-800E FUXIN TO-220 1.14
    BT138-800E FUXIN TO-220
    FUXINSEMI
  6. BT138-800E TO220 YFW TO-220 1.14
    BT138-800E TO220 YFW TO-220
    Triak; 800V; 12A; TO220AB; Igt: 50mA; Ufmax: 1,7V ...
    YFW
  7. BT138-800E YZPST TO-220 1.30
    BT138-800E YZPST TO-220
    It=12A; Vdrm=800V; Igt=10mA; Odpowiednik: BT138- ...
    YZPST
    -8%
  8. BT138-800E WEIDA TO-220 1.34
    BT138-800E WEIDA TO-220
    WEIDA
    -2.9%
  9. BT138-800E SHIKUES TO-220 1.34
    BT138-800E SHIKUES TO-220
    It=12A; Vdrm=800V; Igt=50mA; Odpowiednik: BT138- ...
    SHIKUES
    -8%
  10. BT138-800E TO220C KY TO-220 1.62
    BT138-800E TO220C KY TO-220
    Triak; It=12A; Vdrm=800V; Igt=50mA
    KY Electronics Co., Ltd.
    -9%
  11. BT138-800E triak 12A, 600V, 25mA, TO220 1.89
    BT138-800E triak 12A, 600V, 25mA, TO220
    Elektra
    -93%
    Triak; BT138-800E; 12A; 800V; 25mA; TO220; THT; JSMICRO; RoHS
    Elektronik
    -3.15%
  13. BT138-800E Triac 12 A 800 V 10 mA TO-220 2.77
    BT138-800E Triac 12 A 800 V 10 mA TO-220
    Triac up to 12 A Minimum ignition current 10 mA ...
    reichelt elektronik
    CDIL
    MPN:
    BT138-800E
    GTIN13:
    -2.99%
  14. BT138-800E TRIAK 12A 800V 2.90
    BT138-800E TRIAK 12A 800V
    Triak BT138-800E Prąd przew. 12A Napięcie ...
    Elbrod
    OEM
    +2.47%
    BT138-800E TO220 Triak 12A 800V 10mA
    Gembara
    +50%