  1. TR012bt138x-800 TR012bt138x-800 1.47
    Do sklepu »
    TR012bt138x-800 TR012bt138x-800
    It=12,0A; Vdrm=800V; Igt=70mA BT138X-800,127
    Sklep:
    Micros
    Producent:
    WEEN
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -4.55%
  2. BT138X-800 TO-220 Full-Pak 1.54
    Do sklepu »
    BT138X-800 TO-220 Full-Pak
    Sklep:
    Micros
    Producent:
    WEEN
    Obudowa:
    TO-220 Full-Pak
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -0.65%
    Triak; BT138X-800; 12A; 800V; 70mA; sensitive gate; 4Q; TO220FP; THT; RoHS
    Elektronik
    Obudowa:
    TO-220FP
    +1.33%
  4. BT138X-800.127 3.10
    BT138X-800.127
    Triak 12A 800V Igt=35mA TO220F
    • Zgodny z RoHS
    Wekton
    WeEn Semiconductors
    TO-220F
    -9%
    5+ szt.:
    2.71
    20+ szt.:
    2.28
  5. BT138X-800.127 6.28
    BT138X-800.127
    Triak; 800V; 12A; TO220FP; Igt: 35/70mA; Ifsm: ...
    TME
    WeEn Semiconductors
    MPN:
    BT138X-800,127
    TO-220FP
    -0.16%
    10+ szt.:
    5.11
    50+ szt.:
    3.81
    100+ szt.:
    3.37
    500+ szt.:
    2.71
    1000+ szt.:
    2.55
    2000+ szt.:
    2.43
    2.32
    BT 138X-800 12A 800V Triak RoHS
    TCE
    +14%
    BT138X-800.127
    Triak; 800V; 12A; 35/70mA; THT; sensitive gate; ...
    SŁAWMIR Electronics
    +0.41%