  2. BT139-600E-LGE 3.52
    Do sklepu »
    BT139-600E-LGE
    Triak; 600V; 16A; Igt:10/25mA; Ifsm:155A; czuła ...
    Sklep:
    Maritex
    Producent:
    LGE
    MPN:
    BT139-600E
    Obudowa:
    TO-220AB
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -19%
    10+ szt.:
    2.12
    50+ szt.:
    1.93
    250+ szt.:
    1.73
    1000+ szt.:
    1.53
  3. BT139-600E-LGE 3.87
    Do sklepu »
    BT139-600E-LGE
    Triak; 600V; 16A; TO220AB; Igt: 10mA; Ufmax: 1,6V
    Sklep:
    TME
    Producent:
    LUGUANG ELECTRONIC
    MPN:
    BT139-600E
    Obudowa:
    TO-220AB
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -1.02%