    Triak; It=16A; Vdrm=800V; Igt=25mA BT139-800E-LGE
    Sklep:
    Micros
    Producent:
    LGE
    Obudowa:
    TO-220
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -4.26%
  2. BT139-800E-LGE 3.91
    Do sklepu »
    BT139-800E-LGE
    Triak; 800V; 16A; TO220AB; Igt: 10mA; Ufmax: 1,6V
    Sklep:
    TME
    Producent:
    LUGUANG ELECTRONIC
    MPN:
    BT139-800E
    Obudowa:
    TO-220AB
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -0.76%