  1. BTA10-800CWRG TO-220 Full-Pak 1.64
    Do sklepu »
    BTA10-800CWRG TO-220 Full-Pak
    TRIAC 800V 105A
    Sklep:
    Micros
    Producent:
    ST
    Obudowa:
    TO-220 Full-Pak
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -1.2%
  2. BTA10-800CWRG 4.31 x18
    Do sklepu »
    BTA10-800CWRG
    Triak 10A 800V Igt=35mA Snubberless TO220AB- ...
    • Zgodny z RoHS
    Sklep:
    Wekton
    Producent:
    STMicroelectronics
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -0.33%
    Min. zamówienie:
    18 szt.
    100+ szt.:
    4.31
  3. BTA10-800CWRG 10A standard and Snubberless™ Triacs 6.74
    BTA10-800CWRG 10A standard and Snubberless™ Triacs
    Available either in through-hole or surface mount ...
    STMicroelectronics
    MPN:
    BTA10-800CWRG
    +0.61%
    10+ szt.:
    0.79
    100+ szt.:
    0.70
    500+ szt.:
    0.56
  4. BTA10-800CWRG 7.21
    BTA10-800CWRG
    Triak; 800V; 10A; TO220ABIns; Igt: 35mA; ...
    TME
    MPN:
    BTA10-800CWRG
    -0.14%
    10+ szt.:
    4.38
    25+ szt.:
    3.75
    50+ szt.:
    3.60
    BTA10-800CWRG
    Triak; 800V; 10A; 35mA; THT; Snubberless™; tuba; ...
    SŁAWMIR Electronics
    +0.54%