    Triak; It=12A; Vdrm=800V; Igt=50mA BTA12-800BWRG; ...
    Sklep:
    Micros
    Producent:
    ARK
    Obudowa:
    TO-220
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -9%
  2. BTA12-800BW SIRECTIFIER TO-220 1.48
    Do sklepu »
    BTA12-800BW SIRECTIFIER TO-220
    It=12A; Vdrm=800V; Igt=50mA; Odpowiednik: BTA12- ...
    Sklep:
    Micros
    Producent:
    SIRECTIFIER
    Obudowa:
    TO-220
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -9%
  3. BTA12-800BW WEIDA TO-220 1.53
    Do sklepu »
    BTA12-800BW WEIDA TO-220
    WEIDA
    -8%
  4. BTA12-800BWRG UMW TO-220 1.57
    BTA12-800BWRG UMW TO-220
    UMW
    -8%
  5. BTA12-800BWRG JSMICRO TO-220 1.59
    BTA12-800BWRG JSMICRO TO-220
    JSMicro Semiconductor
    -9%
  6. BTA12-800BW YZPST TO-220 1.69
    BTA12-800BW YZPST TO-220
    YZPST
    -8%
  7. BTA12-800BW STM TO-220 2.05
    BTA12-800BW STM TO-220
    Triak; It=12A; Vdrm=800V; Igt=50mA; subberless ...
    ST
    +0.49%
  8. Dioda małego sygnału STMicroelectronics BTA12-800BWRG N/A N/A 2.96
    Dioda małego sygnału STMicroelectronics BTA12-800BWRG N/A N/A
    Conrad Electronic
    STMicroelectronics
    MPN:
    BTA12-800BWRG
    -31%
  9. BTA12-800BWRG 5.95
    BTA12-800BWRG
    Triak 12A 800V Igt=50mA Snubberless TO220AB- ...
    • Zgodny z RoHS
    Wekton
    STMicroelectronics
    +45%
    3+ szt.:
    5.17
    10+ szt.:
    4.67
  10. BTA12-800BWRG 12A standard and Snubberless™ Triacs 6.62
    BTA12-800BWRG 12A standard and Snubberless™ Triacs
    Available either in through-hole or surface mount ...
    MPN:
    BTA12-800BWRG
    -2.4%
    10+ szt.:
    0.77
    100+ szt.:
    0.69
    500+ szt.:
    0.54
  11. BTA12-800BWRG 7.04
    BTA12-800BWRG
    Triak; 800V; 12A; TO220ABIns; Igt: 50mA; ...
    TME
    BTA12-800BWRG
    -0.14%
    5+ szt.:
    5.38
    4.69
    25+ szt.:
    3.91
    50+ szt.:
    3.42
    100+ szt.:
    3.03
    500+ szt.:
    2.38
    1000+ szt.:
    2.26
    2000+ szt.:
    2.18
    BTA12-800BWRG
    Triak; 800V; 12A; 50mA; THT; Snubberless™; tuba; ...
    SŁAWMIR Electronics
    +0.27%
  15. STMicroelectronics BTA12-800BWRG Small-signal diode on full reel HF Power 40.13
    STMicroelectronics BTA12-800BWRG Small-signal diode on full reel HF Power
    STMicroelectronics BTA12-800BWRG, also known as ...
    Rapid Electronics
    BTA12-800BWRG
    ISBN:
    GTIN13:
    +895%