  1. BTA26-600B-LGE 7.72
    Do sklepu »
    BTA26-600B-LGE
    Triak; 600V; 25A; TO3P; Igt: 50mA; Ufmax: 1,55V
    Sklep:
    TME
    Producent:
    LUGUANG ELECTRONIC
    MPN:
    BTA26-600B
    Obudowa:
    TO-247
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -0.26%